Firma Stadler produkuje pociągi od 80 lat. Dzięki naszej innowacyjności, elastyczności i niezawodności jesteśmy obecnie wiodącym producentem pojazdów szynowych. Oprócz naszych oddziałów w Szwajcarii 13000 pracowników pracuje w kilku lokalizacjach produkcyjnych i inżynieryjnych oraz w ponad 70 lokalizacjach serwisowych w Europie, Ameryce Północnej i Afryce Północnej.

Do naszego zakładu w Siedlcach szukamy osoby na stanowisko

Elektryk ds. testów

Twój zakres obowiązków
  • kontrola obwodów elektrycznych pod kątem zgodności z dokumentacją
  • wykonywanie pomiarów rezystancji izolacji
  • przeprowadzanie prób napięciowych
  • wykonywanie testów okablowania ETHERNET
  • przeprowadzanie testów instalacji antenowych
  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego
Twój profil
  • doświadczenie w pracy w obszarze elektrycznym
  • podstawowa wiedza z obszaru elektryki i energetyki
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
  • obsługa elektrycznych urządzeń pomiarowych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, otwartość na wyzwania i zmiany
  • komunikatywność, zorientowanie na cel
  • obsługa komputera
Nasza oferta

Oferujemy interesujące wyzwanie w ambitnym przedsiębiorstwie o silnej tożsamości i dobrych perspektywach rozwoju. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub po uzgodnieniu.
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@stadlerrail.com lub Stadler Polska Sp. z o.o. ul. Targowa 50, 08-110 Siedlce , tel. +48 / 25 746 45 00
Więcej informacji na temat firmy znajduje się na stronie: www. stadlerrail.com
Firma Stadler Rail Group – www.stadlerrail.com