Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy.
Do końca 2018 roku wyprodukowaliśmy w Siedlcach łącznie 444 pociągi w tym 54 nowoczesne pociągi FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Wsparcia IT Service Desk

Zakres obowiązków

Rejestracja / kategoryzacja / priorytetyzacja zgłoszeń oraz przekazywanie ich do odpowiednich grup wsparcia
Pomoc zdalna dla użytkowników oraz samodzielne rozwiązywanie zgłoszeń
Zarządzanie kontami użytkowników w oparciu o procedury i instrukcje
Raportowanie / tworzenie i modyfikacja raportów
Udział w procesie kreowania nowych i modyfikowania istniejących usług IT
Tworzenie procedur oraz instrukcji
Nasze oczekiwania

Wykształcenie informatyczne, mile widziani studenci ostatnich lat studiów lub osoby z doświadczeniem na podobnych stanowiskach.
Co najmniej dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
Dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem
Znajomość sprzętu IT (PC / Laptop/drukarki/urządzenia peryferyjne)
Dobra znajomość:
  • Microsoft Office (wersje: 2013/2016)
  • Microsoft Windows (wersje: 7/10)
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
Ambitne i odpowiedzialne projekty
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV: praca@stadlerrail.com
Firma Stadler Rail Group – www.stadlerrail.com