Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy.
Do końca 2018 roku wyprodukowaliśmy w Siedlcach łącznie 444 pociągi, w tym 54 nowoczesne pociągi FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Do naszego zakładu w Siedlcach poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

MECHATRONIK

Zakres obowiązków

Wykonywanie testów elektrycznych i funkcjonalnych pojazdów szynowych
Wypełnianie protokołów kontrolnych
Analiza niezgodności, raportowanie, komunikacja z dostawcami
Kontrola wykonania pojazdów w oparciu o dokumentację techniczną
Uruchamianie systemów pojazdów: falowniki, klimatyzacja, magistrale pojazdu (CAN, Ethernet), systemy audiowizualne, radiowe, sanitarne
Nasze oczekiwania

Wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane kierunki szkół i uczelni technicznych: elektroenergetyka, mechatronika, elektrotechnika, automatyka i informatyka
Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
Wiedza z zakresu automatyki i elektrotechniki
Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie posiadanie:
Doświadczenie (min. 2 lata) w branży związanej z automatyką lub utrzymaniem ruchu
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
Ambitne i odpowiedzialne projekty
Dołącz do naszego zespołu!
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wpisując nr ref. w tytule na adres: praca@stadlerrail.com
lub Stadler Polska Sp. z o.o. ul. Targowa 50, 08-110 Siedlce, tel. +48 / 25 746 45 00
Firma Stadler Rail Group – www.stadlerrail.com