A Stadler Rail Csoport olyan nemzetközi, független vasúti járműgyártó vállalat, amely csúcsminőségű termékeivel a regionális, elővárosi és városi gyorsvasúti közlekedésre, valamint a könnyű városi vasúti és villamos szegmensekre koncentrál.

A Csoport szolnoki munkavégzésre keres új munkatársat a következő munkakörbe:

Alumíniumhegesztő

Az Ön feladata
  • Alumínium vasúti kocsik összeállításához kapcsolódó hegesztő-, és lakatosmunkák elvégzése
Az Ön profilja
  • 131 (Fogyóelektródás semleges védőgázas ívhegesztés (AFI)) és
141 (Volfrámelektródás semleges védőgázas ívhegesztés (AWI)) hegesztő eljárással, hegesztésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Legalább szakmunkás végzettség és/vagy szakirányú szakképesítés (OKJ)
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Önálló és magabiztos műszaki rajz olvasási és értelmezési készség és tapasztalat
Ajánlatunk

Versenyképes javadalmazási csomag az alapbéren felüli plusz juttatásokkal, innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet, kiemelkedő munkabiztonság és egészségvédelem, lehetőség a további egyéni fejlődésre és előrelépésre!

Juttatási csomagunk főbb plusz elemei közt szerepel:
  • Széleskörű cafeteria rendszer kiemelkedő havi keretösszeggel
  • Teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Magán egészségbiztosítás
  • Egyéb egészségmegőrző és sport szolgáltatások (masszázs-és úszáslehetőség, konditerem használat)
  • Kiemelkedő üzemi étterem és étkezési lehetőség
Felkeltettük érdeklődését?

Magyar nyelven megírt fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét várjuk az alábbi elérhetőségeken:

Stadler Trains Magyarország Kft., Anikó Sinkó, Bánki Donát Str. 5.,
5000 Szolnok

aniko.sinko@stadlerrail.com
A Stadler Rail Group egyik vállalata - www.stadlerrail.com